Warunki rezerwacji

1. Ceny podane na stronie Obiektu są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Transakcja jest zawierana w walucie PLN. Ceny podane w innych walutach mają charakter orientacyjny i są przeliczone po przybliżonym kursie.

2. Rezerwacje uznaje się za potwierdzoną w momencie opłacenia 30% zadatku. Rezerwacja może być opłacona przelewem tradycyjnym, lub poprzez podanie danych karty kredytowej (pełny numer karty, data ważności, kod CVC/CVV) w celu pobrania wartości zadatku. Rezerwacje dokonane w planie bezzwrotnym są płatne w całości w momencie dokonania rezerwacji.

3. Możliwość modyfikacji terminu rezerwacji na 14 dni przed przyjazdem. W przypadku skrócenia rezerwacji po tym terminie, zostanie naliczony koszt 30% wartości anulowanych dób.

4. W przypadku skrócenia rozpoczętego pobytu objętego rezerwacją, rozliczenie nie ulega zmianie, należność za niewykorzystanie dni nie podlega zwrotowi.

5. Niepojawienie się do godziny 22:00 w planowym dniu przyjazdu (bez wcześniejszego poinformowania o chęci zameldowania po tej godzinie), skutkuje automatyczną anulacją całej rezerwacji, a otrzymana przedpłata nie podlega zwrotowi.

6. Anulowanie rezerwacji:- przy rezygnacji w terminie nie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem pobytu zwrot 100% wpłaty,- przy rezygnacji w okresie krótszym niż 14 dni przed rozpoczęciem pobytu zadatek nie podlega zwrotowi. Oferty bezzwrotne – wartość rezerwacji nie podlega zwrotowi.

7. Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego wiek dziecka, uprawnionego do zniżki.

8. Hotel Jantar mieszczący się w Ustce przy ulicy Wczasowej 14, jako administrator danych osobowych, w rozumieniu przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych obowiązującej od 25 maja 2018r., uprzejmie informuje, że w hotelowym zbiorze danych będą przetwarzane Pani/Pana dane osobowe w celu wykonywania czynności hotelowych, których jest Pani/Pan stroną. Zgodnie z postanowieniami w/w. ustawy przysługuje Pani/Panu prawo do kontroli przetwarzania, dotyczących Pani/Pana danych. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hotel Jantar moich danych osobowych w ramach prowadzonej działalności (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych obowiązującą od 25 maja 2018r.). W celu realizacji przesłanej korespondencji zostałem poinformowany/a, iż tak wyrażona zgoda może zostać wycofana w każdym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. „Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną na podany adres poczty elektronicznej, wysyłanych przez Hotel Jantar Ćwigoń i Wspólnicy S.J., Wczasowa 14 w Ustce zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych obowiązującą od 25 maja 2018 roku.

Scroll to Top