Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów

Najniższa cena
Rezerwując bezpośrednio na naszej stronie otrzymujesz gwarancję najniższej ceny

Bezpieczeństwo
Wszystkie rezerwacje dokonywane przez
Stronę są w pełni bezpieczne

Najlepsze oferty
Tylko na naszej stronie masz dostęp do
Ofert niedostępnych na innych portalach

STRONA GŁÓWNA > BIZNES > BANKIETY I EVENTY

Bankiety i eventy

Sala bankietowa Ustka hotel Jantar

Hotel Jantar serdecznie zaprasza do organizacji bankietów i eventów w wyjątkowym otoczeniu nadmorskiej Ustki. Nasze stylowe sale bankietowe pozwalają na swobodne aranżacje, dostosowane do charakteru każdego wydarzenia. Zależy nam na tym, aby każdy bankiet czy event w Hotelu Jantar w Ustce był przeżyciem, do którego będziecie wracać pamięcią latami. Szczegóły oferty znajdziecie Państwo poniżej. 

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów

Szczegóły oferty

Sala na bankiety w Ustce

Posiadamy elegancką salę bankietową idealną na różnego rodzaju spotkania firmowe mogąca pomieścić do 130 osób. Dlaczego nasza oferta odpowiada organizatorom eventów, bankietów i spotkań firmowych? Oprócz oczywistych rzeczy, tj. to że staramy się, aby każda oferowana przez nas usługa była dopracowana w każdym calu oraz wyśmienitego jedzenia i doświadczonej obsługi – dokładamy klimatyczny urok plaży, która znajduje się tuż obok hotelu oraz relaksujące otoczenie lasu.

Eventy firmowe Ustka

Jeśli budują Państwo wizerunek swojej marki i od lat próbują pozyskiwać nowych klientów, a także utrzymać przy marce dotychczasowych odbiorców, na pewno zdają sobie Państwo sprawę z tego, jak ważne jest tworzenie trwałych relacji z klientami. Organizując firmowe eventy w sprawdzonych i klimatycznych miejscach, mogą Państwo wpłynąć na to, jak postrzegana jest Państwa firma i tworzone przez nią marki. Zapraszając swoich klientów, ambasadorów marki i potencjalnych odbiorców, na tego typu wydarzenia, mogą Państwo pokazać, jak bardzo przedsiębiorstwo liczy się z ich zdaniem i wkładem w jego rozwój. Klimat, jaki tworzy Hotel Jantar w Ustce, sprzyja przedsięwzięciom organizowanym przez firmy. Niezapomniane wspomnienia i właściwa opieka nad gośćmi sprawia, że eventy na długo zapadają im w pamięć. 

Dodatkowe atrakcje 

Po części oficjalnej wydarzenia zapraszamy na bardziej nieformalne formy atrakcji i integracji. Posiadamy w swojej ofercie kilka sprawdzonych pozycji, które przez szereg lat zyskały uznanie naszych klientów biznesowych, tj.: 

  • kolacja regionalna,
  • BBQ party z szantami,
  • uroczysty bankiet z muzyką na żywo saksofon / DJ,
  • spływ kajakowy „Doliną Słupi”,
  • City Tour z kapitanem Haase,
  • zwiedzanie bunkrów Blüchera

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów

STRONA GŁÓWNA > BIZNES > BANKIETY I EVENTY

Scroll to Top