Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów

Najniższa cena
Rezerwując bezpośrednio na naszej stronie otrzymujesz gwarancję najniższej ceny

Bezpieczeństwo
Wszystkie rezerwacje dokonywane przez
Stronę są w pełni bezpieczne

Najlepsze oferty
Tylko na naszej stronie masz dostęp do
Ofert niedostępnych na innych portalach

Sala na komunię Ustka

Restauracja na komunię w Ustce

Pierwsza Komunia Święta to niezwykle istotne wydarzenie w życiu każdego dziecka, pełne emocji i radości. To również doskonała okazja do spotkania w gronie najbliższych i wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia. Naszym priorytetem jest zapewnienie niezapomnianego doświadczenia podczas przyjęcia komunijnego, dlatego służymy wsparciem na każdym etapie organizacji. Nasze eleganckie sale, restauracyjna i oranżeria północna, stanowią doskonałe miejsce do zorganizowania tego wyjątkowego wydarzenia. Oferujemy specjalne menu komunijne, dostosowane do oczekiwań zarówno dzieci, jak i dorosłych. Z dbałością o każdy detal, zapewnimy nie tylko wyśmienite potrawy, ale także estetyczne dekoracje stołów, które podkreślą charakter tej ważnej uroczystości.

Szczegóły oferty

Sala na komunię Ustka

Będziemy zaszczyceni mogąc pomóc Państwu zorganizować przyjęcie komunijne w naszych pomieszczeniach. Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne sale, które możemy dostosować do zróżnicowanych potrzeb i gustów gości – stylowa sala restauracji Trzy Córki w Hotelu Jantar w Ustce oraz urokliwa oranżeria północna naszego hotelu. 

Restauracja na komunię Ustka

Jeżeli szukacie Państwo restauracji lub sali do organizacji komunii w Ustce serdecznie zapraszamy do zorganizowania komunii u nas. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalna obsługa i atrakcyjne menu to gwarancja udanej uroczystości. 

Menu Komunijne Ustka

Przygotowaliśmy dla Państwa menu specjalnie skomponowane na tę okazję. W pliku poniżej znajdziecie Państw przykład dań wraz z cennikiem. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt +48 798 039 038 lub joanna@jantar.ustka.pl

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów

Scroll to Top