Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów

Najniższa cena
Rezerwując bezpośrednio na naszej stronie otrzymujesz gwarancję najniższej ceny

Bezpieczeństwo
Wszystkie rezerwacje dokonywane przez
Stronę są w pełni bezpieczne

Najlepsze oferty
Tylko na naszej stronie masz dostęp do
Ofert niedostępnych na innych portalach

STRONA GŁÓWNABIZNES > IMPREZY INTEGRACYJNE

Imprezy integracyjne dla firm Ustka

Integracja, wspólna zabawa, atrakcje

Nasza oferta organizacji imprez integracyjnych to idealna recepta na zacieśnienie więzi w firmie. Skorzystajcie z naszych stylowych sal bankietowych, spersonalizowanych menu i profesjonalnej obsługi, aby stworzyć wyjątkową atmosferę. Zadzwońcie już dziś, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin, a nasz doświadczony zespół zadba o każdy detal, sprawiając, że Wasza impreza integracyjna będzie niezapomniana. Skontaktujcie się z nami, by odkryć, jak Hotel Jantar może uczynić Wasze wydarzenie wyjątkowym!

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów

Szczegóły oferty

Imprezy integracyjne Ustka

Doświadczony zespół czuwa nad każdym wydarzeniem organizowanym na terenie naszego obiektu. Dzięki temu, Państwo, jako współorganizatorzy nie muszą się niczym martwić. Wszystkie szczegóły związane z planowanym eventem czy przewidywaną imprezą omawiamy wcześniej, dzięki czemu każdy detal zostaje dokładnie dopracowany. Dysponujemy restauracją i salami, które są w pełni przygotowane na różne okazje. Nasza oferta jest jednak elastyczna, ponieważ każde wydarzenie wymaga indywidualnego podejścia. Zanim zdecydują się Państwo na konkretne kroki, zachęcamy do kontaktu i szczegółowego omówienia planu imprezy. Nasza wiedza oraz doświadczenie pozwolą zweryfikować rzeczywisty i ostateczny wygląd eventu. Planowanie obejmuje również budżet, jakim Państwa firma dysponuje. To sprawia, że każde przedsięwzięcie zostanie dopasowane również do możliwości finansowych, jakimi dysponuje dana organizacja. Dbamy o detale i najlepszą organizację każdego wydarzenia, niezależnie od jego wielkości i tematyki.

Firmowe imprezy integracyjne Ustka

Nasza oferta obejmuje trzy przestronne sale, idealne do zorganizowania zamkniętych imprez integracyjnych. Jednak nasza atrakcyjna infrastruktura sięga poza mury hotelu, umożliwiając organizację niezapomnianych integracji również na zewnątrz. W otoczeniu naszego leśnego parku stworzymy niepowtarzalny klimat, gdzie możemy zorganizować dla Państwa takie atrakcje jak np. BBQ party, ognisko, itp. 

Atrakcje 

W swojej ofercie posiadamy szereg atrakcji, które : 

  • kolacja regionalna,
  • BBQ party z szantami,
  • uroczysty bankiet z muzyką na żywo saksofon / DJ,
  • spływ kajakowy „Doliną Słupi”,
  • City Tour z kapitanem Haase,
  • zwiedzanie bunkrów Blüchera

Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie w celu ustalenia szczegółów

STRONA GŁÓWNABIZNES > IMPREZY INTEGRACYJNE

Scroll to Top