Rezerwując pobyt mailowo lub telefonicznie uzyskasz najlepszą cenę

STRONA GŁÓWNA > ATRAKCJE

Atrakcje Ustki

Uzdrowisko Ustka

Uzdrowisko Ustka to nadmorska miejscowość o umiarkowanym klimacie lecz silnie bodźcowym, gdyż składają się na niego silne wiatry, intensywne nasłonecznienie, letnie bryzy przynoszące ochłodzenie i duża wilgotność powietrza. Unosi się leczniczy aerozol i olejki eteryczne wydzielane przez lasy sosnowe, którymi zarośnięte są klify przy pięknej, szerokiej plaży.

atrakcje ustka hotel jantar
ustka hotel jantar
syrenka ustka
rowery ustka

Ustka Atrakcje

koszyk piknikowy ustka

hotel jantar ustka

Kosz piknikowy

Zachęcamy do urozmaicenia pobytu i zaplanowania romantycznych chwil na plaży tylko we Dwoje lub spontanicznego spotkania z Przyjaciółką na nadmorskim klifie.  

Wypożycz kosz pełen przekąsek i odetchnij od codziennego zgiełku. Piknik na świeżym powietrzu jest gwarancją udanego spotkania, radosnych chwil wolnych od trosk i obowiązków. To gdzie rozłożysz koc?

  • butelkę wina domu 0,75l,
  • Deskę serów: camembert 15g / brie 20g / lazur błękitny 30g / lazur złocisty 30g / winogrono czerwone 20g / sery twarde 15g / żurawina w żelu 15g / paluszki grissini z oliwą z oliwek 2 szt. / krakersy 10g / orzechy włoskie 5g,
  • owoce filetowane 200g (3 rodzaje),
  • croissant lub pieczone ciastko 70g (2szt.),
  • kabanosy 100g,
  • Stałe wyposażenie: talerzyki / sztućce / solniczka / pieprzniczka / serweta / pudełko izolacyjne / kieliszki do szampana / serwetki / koc piknikowy Jantar.

Koszt wypożyczenia kosza to 160 zł.

Kosze dostępne w terminach od 1 maja do 30 września.

Liczba koszy ograniczona, zapraszamy do rezerwacji: tel. 798039038 lub joanna@jantar.ustka.pl

STRONA GŁÓWNA > ATRAKCJE

Scroll to Top