;
MASAŻE - SPA » Hotel *** Jantar nad morzem zabiegi Spa ;

MASAŻE

Masz pytanie?

 

 

„Taniej jest zdrowiej żyć niż się leczyć”

 

JANTAROWE MASAŻE REGIONALNE

 

 

Masaż  Dotyk Słońca                    70 minut / 240 zł lub 40 minut / 180 zł

 

Unikalny masaż energetyzujący wykonywany surową bryłką bursztynu wygładzonego przez fale Bałtyku. Tarcie bursztynu o skórę powoduje jonizację ujemną ciała, dzięki czemu podnosi się jego witalność, zwiększa dotelnienie mózgu i krwi oraz zdolność koncentracji. Masaż szczególnie polecany osobom zestresowanym i narażonym na dodatnie promieniowanie różnego rodzaju urządzeń.

 

 

Rokitnikowa Bryza       55 minut / 190 zł lub  25 minut / 130 zł

Relaksacyjny masaż ciepłym, aromatycznym olejem rokitnikowym szczególnie polecany osobom zmęczonym i zestresowanym. Odpręża umysł i regeneruje ciało. Dzięki bogactwu witaminy C i polifenoli zawartych w owocach rokitnika - działa odmładzająco i regenerująco na skórę - wygładza, ujędrnia  oraz dodaje jej blasku.

 

 

 Sztormowy Poranek          55 minut / 210 zł lub   25 minut / 150 zł

Średnio – intensywny masaż łączący techniki rozluźniające i terapeutyczne.  Wykonywany naturalnym, żywicznym olejem bursztynowym, który jest naturalnym nośnikiem tlenu i jonów ujemnych. Mikronizowany bursztyn jest lepiej przyswajalny przez osłabiony organizm człowieka.  Skutecznie rozluźnia napięte mięśnie, pomaga przy przewlekłych bólach, regeneruje ciało i dodaje energii.

 

 

Masaż ciepłymi kamieniami solnymi                 70 minut / 240 zł

Masaż kamieniami solnymi to niesamowity zabieg dla skóry, ciała i umysłu. Idealny o każdej porze roku. Latem pielęgnuje skórę przed i po opalaniu, a zimą dostarcza do tkanek kojące ciepło i regeneruje.

Połączenie masażu i ciepła kamieni solnych łagodzi bóle mięśni i zwalcza napięcia, sprawiającąc, że jest on wspaniałym relaksacyjnym przeżyciem. Przy tym delikatnie peelinguje skórę, stymuluje metabolizm i detoksykuje organizm. Przywraca równowagę i dodaje energii jednocześnie kojąc nerwy.

 

 

Relax na Klifie             40 minut / 150 zł lub   20 minut / 100 zł

Masaż twarzy, szyi i dekoltu i/lub masaż karku i głowy. 

Niepozorne masaże o dużej sile działania – wykonywane na bazie naturalnych olejków – wprowadzają pobudzony umysł w stan błogości i wyciszenia.

 

 

Słodka jak Miód                                                         40 minut / 160 zł

Masaż naturalnym, ciepłym miodem, który poprawia krążenie krwi, wzmacnia tkankę łączną, rozluźniając mięśnie i stawy. Dodatkowo miód absorbuje toksyny, działając wygładzająco i antycellulitowo na skórę.

 

MASAŻE Z INNYCH STRON ŚWIATA

 

Lomi Lomi                                          60 minut / 230 PLN lub  90 minut / 300 zł

 

Masaż lomi lomi jest techniką hawajską, nazywaną też „masażem troskliwych rąk”.  Obejmuje całe ciało, z pominięciem stref intymnych. To płynny masaż o charakterze fizyczno – duchowym. Zapewnia głęboki relaks, wyzwala wewnętrzną siłę i pozwala zapomnieć o codziennych troskach. Zgodnie z filozofią hawajską, zdrowe ciało to zrelaksowane ciało.  Według Hawajczyków, w masażu lomi lomi liczy się również intencja osoby, która kładzie się na stole do masażu. Można myśleć o pragnieniu zmiany czegoś w przyszłości lub chęci pozostawienia  za sobą trudnych przeżyć.

 

 

+48 799 016 102
spa@jantar.ustka.pl

 

 

 

PRZECIWWSKAZANIA