MASAŻE - SPA » Hotel *** Jantar nad morzem zabiegi Spa

MASAŻE

Masz pytanie?

 

Masaż klasyczny częściowy – 90 zł / 30 min.

Masaż klasyczny całościowy – 130 zł / 55 min.

Głównym celem masażu jest złagodzenie bólu oraz rozluźnienie nadmiernie
napiętych mięśni. Masaż pobudza tkanki, regeneruje mięśnie oraz polepsza
ukrwienie.

 

Masaż relaksacyjny częściowy – 90 zł / 30 min.

Masaż relaksacyjny całościowy – 130 zł / 55 min.

Masaż pozytywnie wpływa na stan fizyczny i emocjonalny osoby masowanej.
Wykonywany jest na rozgrzanym oleju w celu rozluźnienia zbyt napiętych mięśni,
uspokojenia pacjenta, odprężenia oraz rewitalizacji.

 

Masaż gorącymi kamieniami częściowy - 90 zł / 30 min.

Masaż gorącymi kamieniami całościowy – 130 zł / 55 min.

Rozgrzewający masaż przy użyciu gorących kamieni bazaltowych. Zabieg ma zbawienny wpływ na zmęczone, zestresowane ciało. Poprawia krążenie, łagodzi napięcie mięśni i stawów oraz zwiększa metabolizm komórkowy. Przywraca harmonię energetyczną.

 

Masaż bambusami ( uda, nogi) – 70 zł / 30 min.

Masaż bambusami całego ciała  – 120 zł / 55 min.

Masaż szczególnie polecany osobom zestresowanym, przemęczonym lub
nieaktywnym fizycznie w celu dodania witalności. Dociera do tkanek głębokich
zwiększając dotlenienie komórek. Poprawia krążenie krwi i limfy umożliwiając
detoksykację. Bambus jest piezoelektrykiem. Pocieranie miotełkami bambusowymi
wywołuje potencjał elektryczny, dzięki czemu odczuwany jest przypływ energii.

 

Lomi Lomi – 200 zł / 70 min.

Piękny i harmonijny masaż polinezyjski łączący w sobie dotyk i taniec. Wykonywany
jest przedramionami i dłońmi w rytm muzyki oraz na życzenie klienta w określonej intencji. Pomaga odblokować stłumione uczucia, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły organizmu.

 

Udvarthana  - 220 zł / 55 min.

Masaż ayurwedyjski proszkami ziołowymi z niewielką ilością oleju. To połączenie peelingu i masażu - wzmacnia i poprawia napięcie tkanki, działa przeciwzapalnie i detoksykująco. Zabieg pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności skóry, likwiduje zrogowaciały naskórek.

 

Abhyanga 180 zł / 70 min.

Podstawowy masaż ayurwedyjski polegający na wmasowywaniu w ciało ziołowych
olejów według zasady: im więcej stresu w organizmie, tym więcej oleju należy użyć do zabiegu. Każdą terapię oczyszczającą należałoby rozpoczynać tym właśnie masażem. Regularne stosowanie Abhyangi pozytywnie wpływa na krążenie krwi, harmonizuje pracę układu nerwowego, hormonalnego i mięśniowego, wspomaga trawienie oraz dotlenia wszystkie komórki naszego ciała.

 

Shirodhara - 240 zł / 55 min.

Masaż głowy ciepłym olejem ajurwedyjskim, skupiający się na punkcie między brwiami tzw. „trzecim oku” oraz czole. Pozwala na przeżycie niesamowitego relaksu, osiągniecie wewnętrznego spokoju, harmonii, poprawia pamięć rozszerza percepcję i intuicję. Uspokaja wegetatywny system nerwowy, mobilizuje organizm do samoregulacji.

 

Shiroabhyanga - 100 zł / 45 min.

Ajurwedyjski masaż głowy, ramion oraz górnej części pleców przy użyciu ciepłego olejku, który uwalnia nagromadzony stres oraz ma zbawienny wpływ na całe ciało i psychikę. Doskonale odżywia cebulki włosów i skórę głowy. Zabieg pomaga osiągnąć uczucie wewnętrznego spokoju, zmniejsza problemy z zasypianiem, migrenami i bólami karku.

 

Indyjski masaż głowy - 50 zł / 20 min.

Masaż ten wzmacnia mięśnie i skórę głowy oraz włosy. Stymuluje siły witalne, działa antystresowo, skutecznie usuwa napięcia w szyi, ramionach i karku, poprawia koncentrację.

 

Masaż bańką chińską - 60 zł / 25 min.

Antycellulitowy masaż bańką działa na zasadzie podciśnienia. Zassanie skóry sprawia, że dość mocno jest masowana tkanka podskórna ud, pośladków lub brzucha. Wpływa to na przekrwienie tkanek, pobudzenie krążenia płynów ustrojowych oraz szybszą przemianę materii. Zabieg poprawia również elastyczność skóry.

 

Masaż stemplami –– 155 zł / 55 min.

Masaż stemplami to orientalny rytuał rodem z Tajlandii.
Do zabiegu wykorzystuje się podgrzane bawełniane sakiewki wypełnione ziołami i owocami. Korzystnie wpływa na rozluźnienie mięśni oraz zwiększenie sprawności ruchowej stawów. Działa przeciwbólowo poprawiając krążenie krwi i limfy co wpływa na regenerację i odbudowę komórkową.

 

Masaż świecami aromatycznymi – 150 zł / 55 min.

Obezwładniający zapachem masaż łączący trzy elementy terapeutyczne: masaż, aromaterapię i ciepło. Unikalne połączenie olejków zawartych w świecy pobudza zmysły, odpręża oraz sprawia, że skóra staje się pachnąca, gładka i aksamitna w dotyku.

 

Masaż Dotyk Tempranillo - 150 zł / 55 min.

Rozpieszczający ciało masaż wykonywany na bogatym w polifenole oleju z winogron szczepu tempranillo o korzystnym działaniu kosmetycznym i zdrowotnym. Usprawnia cyrkulację krwi i głęboko odżywia skórę. Masaż zakończony jest relaksem w lobby SPA przy lampce czerwonego wina.

 

Masaż aromaterapeutyczny przed seansem w saunie - 140 zł / 55 min.

Masaż relaksacyjny całego ciala wykonany na specjalnym oleju z odpowiednio dobraną kompozycją olejów eterycznych udrażniających drogi oddechowe i działających odświeżająco na cały organizm. Po masażu zaleca się pobyt w saunie suchej lub mokrej, gdzie pod wpływem ciepła olejki zostają uwolnione intensyfikując swoje działanie.

 

Masaż dłoni i stóp - 70 zł / 35 min.

Masaż rąk – 30 zł / 20 min.

Masaż stóp - 50 zł / 30 min.

Niepozorne masaże o wielkiej sile działania. Za pośrednictwem ogromnej ilości znajdujących się w dłoniach i stopach zakończeń nerwowych wywierają korzystny wpływ na cały organizm. Likwidują napięcia mięśniowe w obrębie dłoni i stóp, zmniejszają dolegliwości bólowe, powodują poprawę ruchomości i elastyczności drobnych stawów. Przynoszą ukojenie, zwłaszcza osobom pracującym dłońmi lub spędzającym długie godziny w pozycji stojącej.

 

 

Pobierz PDF